Divadelní představení

Written by Kamil Ryška on 15.1.2019. Posted in Aktuality ZŠ

V pátek 11. 1. do naší školy opět přijeli herci Divadélka pro školy z Hradce Králové, aby dětem představili svůj nový repertoár. Žáci 1. stupně zhlédli nové autorské loutkoherecké představení Poklad kapitána Baltazara aneb Kdo se bojí, nesmí na moře! – humorný příběh o námořnících a pirátech, o kouzelné mušli, ztraceném pokladu, upovídaném papouškovi a věčně hladovém žraloku. Literární pořad určený pro 2. stupeň Romantismus není jen romantika aneb Evropou od Goetha k Vrchlickému byl souborem několika ukázek z tvorby nejslavnějších představitelů evropského romantismu – Utrpení mladého Werthera od J. W. Goetha, Ženitba od N. V. Gogola, Chrám matky Boží v Paříži od V. Huga a Noc na Karlštejně od J. Vrchlického.

• OLYMPUS DIGITAL CAMERA