Divadélko pro školy

Written by Kamil Ryška on 21.12.2017. Posted in Aktuality ZŠ

V úterý 19. 12. jsme v naší tělocvičně s velkou radostí přivítali herce Divadélka pro školy z Hradce Králové. Herecká dvojice Jan Ženatý a Lukáš Jedlička žákům 1. – 4. třídy „přivezla“ kombinované loutkoherecké představení ze života domácích zvířátek Pohádky z našeho statku. Ve třech veselých příbězích, plných hereckých gagů, písniček a překvapení, bylo zakomponováno i mnoho poučných myšlenek… Žáci 5. – 9. třídy zhlédli představení Divadelní učebnice aneb České divadlo 20. století. Herci formou neobvyklé výukové hodiny seznámili žáky s významnými představiteli české divadelní scény z období od vzniku samostatného Československa až po současnost.

Mgr. Kateřina Bruková

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA