Začátek nového školního roku 2015/2016

Written by Kamil Ryška on 2.9.2015. Posted in Aktuality ZŠ

a-teacher-is-teaching-mathTak už jsme se všichni konečně dočkali a nový školní rok  je tady!!!

Přejeme vám žákům, učitelům, správním zaměstnancům, ale také rodičům, ať je tento škstudent1olní rok pro vás rokem pohodovým 🙂

Také bychom zároveň chtěli upozornit, že sběr papíru bude opět probíhat každou středu od 7.30 do 7.50. Z důvodu velikosti skladovacích prostor nebudeme letos vybírat kartony!!!

Dále upozorňujeme rodiče, že podle zákona č. 561/2004 Sb jsou povinni omluvit nepřítomnost žáka do 3 pracovních dnů. Pokud ne, jsou zameškané hodiny považovány za neomluvené!

Státní zdravotní ústav nabízí na svých stránkách k bezplatnému stažení řadu užitečných publikací, např. cvičení pro děti při vadném držení těla, jak vybrat školní brašnu, jak správně sedět, anorexie a bulimie, značky na potravinách, problémy s nadváhou u dětí atd. Odkaz ZDE.