Výtvarná soutěž

Written by Kamil Ryška on 2.12.2019. Posted in Aktuality ZŠ, Nezařazené

Minulý týden jsme vyhodnotili výtvarnou soutěž s názvem Moje oblíbená kniha, můj oblíbený spisovatel, která byla určena pro všechny žáky naší školy. Ze zdařilých výkresů byly ty nej vystaveny a všichni mohli hlasovat. A kdo vyhrál?

Podle poroty žáků se na 1. místě umístila Dalia Khabibullin ze 7. třídy, na 2. místě Vita Khabibullin z 9. třídy, na 3. místě Vlastimil Španihel z 9. třídy. Porota učitelů pak určila na 1. místo Klaudii Suszkovou ze 7. třídy, na 2. místo Dominiku Dadakovou z 9. třídy a na 3. místo Marii Heczkovou ze 6. třídy. Všichni jmenovaní obdrželi drobné dárky, které mohou využít při dalším výtvarném snažení. Všem zúčastněným děkujeme.

Za vyučující výtvarné výchovy Mgr. Věra Jelínková