STREET HOCKEY ČEZ 2014

Written by Kamil Ryška on 28.4.2014. Posted in Aktuality ZŠ

Ve čtvrtek 24. dubna vyrazil tým našich žáků na velké finále do Ostravy. Ve víceúčelové hale u velké ČEZ arény se sešli hráči  64 škol Moravskoslezského, Olomouckého a Zlínského kraje. ZŠ Nýdek byl v prvním kole play off vylosován soupeř ZŠ Dětská Ostrava – Poruba. Bohužel pro naše kluky byl tento soupeř lepší a skórem 4:2 postoupil do dalšího kola. Vítězem letošního ročníku 2014 se stala ZŠ Alšova z Kopřivnice.

Nýdečtí další zápasy pozorovali z tribuny. Přesto byli spokojeni s novými zážitky, ohromnou atmosférou a  sponzorskými dárky.  Bouřlivou atmosféru v hale vytvořili roztleskávačky a fanoušci škol, kteří soutěžili o nejlepší publikum. Oblečeni v barvách vlajky svého města a skandující v rytmu několika bubnů zvítězili fandové ZŠ z Rýmařova.

Mgr. Dana Španihelová