Školní turnaj ve stolním tenise

Written by Kamil Ryška on 29.5.2013. Posted in Aktuality ZŠ

Během měsíce května se ve škole konal turnaj žáků ve stolním tenise. Celkem se jej zúčastnilo 14 chlapců, 10 dívek a po vyřazovacích bojích se nejlepšími stolními tenisty školy stali Daniel Kučera (7. třída) a Klára Cieslarová (6. třída). Na dalších místech se nejlépe umístili tito:

CHLAPCI:                                                                                                        DÍVKY:

1. Daniel Kučera (7.tř.)                                                                             1. Klára Cieslarová (6.tř.)

2. Ondřej Kulig (6.tř.)                                                                               2. Věra Czyžová (6.tř.)

3. David Sikora (7.tř.)                                                                               3. Michaela Bielanová (6.tř.)

4. Tomáš Lamacz (5.tř.)                                                                           4. Tereza Niemcová (9.tř.)