Školní turnaj ve florbalu a stolním tenisu

Written by Kamil Ryška on 22.5.2015. Posted in Aktuality ZŠ

Ve středu odpoledne se ve školní tělocvičně utkalo 5 smíšených týmů. Zvítězilo družstvo ve složení: Klára Cieslarová, Lukáš Dadak, Tomasz Gleta a Patrik Hickel, druzí byli Věra Czyžová, Marek Czernek, Ondřej Kulig a Viktor Polok a třetí místo obsadili Markéta Konderlová, Ondřej Dorda, Adam Hojdysz a Tomáš Lamacz. Nejúspěšnějším gólmanem se stala Věra Czyžová a nejlepším střelecem Ondřej Kulig.

Během velkých přestávek odehráli přihlášení žáci ping pongové zápasy ve skupinách a poté ve vyřazovacích soubojích. V mladší kategorii zvítězil Tomáš Hudzieczek před Markem Brzuchaňskim a Danielem Brancem. V kategorii 7. až 9. třídy zvítězil Tomasz Gleta před Davidem Walczyskem a Ondrou Kuligem.

Sportovcům gratuluji, divákům děkuji za fandění a podporu soutěžících a spoluorganizátorům za pomoc!

Mgr. Dana Španihelová