Školní florbalový turnaj

Written by Kamil Ryška on 20.5.2014. Posted in Aktuality ZŠ

Ve středu 14. května jsme uspořádali v tělocvičně naší školy turnaj ve florbalu. K soutěži se přihlásilo osm družstev.  Každé družstvo  tvořili čtyři žáci  páté až  deváté  třídy,  vždy minimálně s jednou dívkou. Týmy byly rozděleny do dvou skupin, kde sehrály vzájemné zápasy. V semifinále se utkali  dva nejlepší z každé skupiny.

V souboji o třetí místo porazila Nýdecká  Elita Kolibříky  4:0. Ve  finále zvítězil Goralia team 3:1 před FBC Ovoce.

Nejúspěšnějšími střelci  se 13 vstřelenými brankami se stali Klára Cieslarová (7. třída) a Lukáš Dadak (6. třída).

1. místo: GORALIA TEAM (Věra Czyžová, Lukáš Dadak, Ondřej Kulig, Filip Babilon)

2. místo: FBC OVOCE (Nikola Hudzieczková, D. Sikora, Patrik Hickel, David Kaleta)

3. místo: NÝDECKÁ ELITA (Klára Cieslarová, T. Lamacz, Tomasz Gleta, Viktor Polok)

4. místo: KOLIBŘÍCI (G. Šišková, Michaela Bielanová, Leoš Kloda, David Walczysko)