Projektový den

Written by Kamil Ryška on 1.2.2018. Posted in Aktuality ZŠ

Včera jsme s žáky druhého stupně zorganizovali „Projektový den“.

       Na začátku nám tým dětí, které v prosinci navštívily partnerskou školu v Německu, představil své prezentace o rodině a naší zemi. Protože mluvili anglicky, byla to výzva pro ostatní snažit se jim rozumět a reagovat. Následovala ukázka fotografií a zážitků ze společného týdně, kde kromě nás byli i žáci z Dánska a Španělska.
        Ve druhé části programu jsme se  pod vedením češtinářky p. uč. Brukové zaměřili na slavný román Karla Čapka Válka s mloky. Naším úkolem bylo zpracovat toto dílo do traileru, který bude představen partnerským školám. Děti toto téma zpracovaly výtvarně i dramaticky.
Sami posuďte, jak se nám to povedlo při zhlédnutí přiložené prezentace.

Mgr. Vlasta Khabibullin