Orientační běh kolem Prašivé

Written by Kamil Ryška on 2.10.2012. Posted in Aktuality ZŠ

Ve čtvrtek 27.9. se uskutečnil závod v orientačním běhu skupin kolem hory Prašivé. Žáci od 2. do 4. třídy běželi po modré trase (viz mapa), která byla dlouhá zhruba 2,5 km a zvítězili tito: 2. třída – Nikola Heczková, Elen Bajtková a Ondřej Lamacz, 3.-4. třída děvčata – Donna Hojdyszová, Jana Stryczková a Markéta Walaská, 3.-4. třída chlapci – Marek Bialožyt a Ondřej Turoň.

Žáci 5.-8. třídy běželi po červené trase, jejíž délka byla asi 4 km. Nejrychlejšími běžci byli: 5.-6. třída děvčata – Klára Cieslarová, Markéta Franková, 5.-6. třída chlapci – Marek Czernek, Patrik Brzuchanski, Leoš Kloda, 7.-8. třída děvčata– Barbora Dadaková, Karolína Rašíková a Dorota Hojdyszová, 7.-8. třída chlapci – Dominik Cieslar, Jan Konečný, Roman Labaj

Trackback from your site.