Návštěva Španělska

Written by Kamil Ryška on 18.3.2015. Posted in Aktuality ZŠ

Na začátku února, ve dnech 2.2. – 6.2.2015, jsme my žákyně 7. a 8. třídy (Adéla Wrzecionková, Barbora Marsínová, Gabriela Šišková a Michaela Bielanová) vycestovaly v rámci projektu Comenius do Španělska – Barcelony.  Vycestovat do jiné země, poznat nové kamarády, kulturu a také jejich tradiční jídla byla velmi dobrá zkušenost. Barcelona je neskutečně nádherné město s milými obyvateli, kteří jsou hodně starostliví. Naše rodiny byly štědré, hodné a s angličtinou jsme neměly ani nejmenší problém. Chtěly bychom poděkovat za všechno paní uč. Khabibullin, která naši školu dostala do toho projektu, a taky paní uč. Kokotkové za to, že to s námi vydržela. Barcelonu a celou cestu jsme si užily na 100%.

Adéla Wrzecionková, 7.třída