Jídelníček MŠ

Za jídlem jsou uvedeny alergeny v něm obsažené. Seznam těchto alergenů naleznete v Dokumentech – Školní jídelna

Jídelníček v týdnu od pondělí 21. října do pátku 15. listopadu 2019 :

.

PONDĚLÍ:    21.10.

chléb, pom. vajíčková, rajče, vitakao, ovoce, 1a,3,7

pol. zeleninová s vločkami, 1a,9

špagety boloňské, mošt, 1a,3

graham, pom. tvarohová s mrkví a s jablky, kakao, 1b,7

.

ÚTERÝ:    22.10.

zapečený sýrový toustík, granko, ovoce, 1a,7

pol. drožďová s cibulovými kroužky, 1a,3

bramboráčky s kuřecí směsí, čaj s džusem, 1a,3

šáteček tvarohový, ochucené mléko, 1a,3,7

.

STŘEDA:    23.10.

chléb, pom z ryb v tomatě, paprika,bílá káva ovoce, 1a,4,7

pol. krupicová s vejci, 1a,3,9

bílá fazole s krůtí kostkou, mošt, ovoce, 1a

kaiserka, pom. zeleninová, vitakao, 1b,7

.

ČTVRTEK:    24.10.

jáhlová kaše s banánem a sypáním, čaj, ovoce, 1a,5,8

pol. pohanková, 1a

pečená kachnička, červené zelí, bramborový knedlík, džus, 1a,3,7

chléb sluníčko, pom. luštěninová, rajče, granko, 1b,7

.

PÁTEK:    25.10.

kaiserka, pom. sýrová sal. okurek, vitakao, ovoce, 1b,7

pol. květáková, 1a,9

segedínský guláš, houskový knedlík, čaj, 1a,3,7

chléb, máslo, plátek šunky, ochucené mléko, 1a,7

.

ČTVRTEK:    31.10.

bagetka, pom. z červené čočky, paprika, granko, ovoce, 1b,7

pol. z fazolových lusků, 1a,7

řízek naruby, bramborová kaše, zel. salát, mošt, 1a,3,7

toustový chléb, pom.lučinová s koprem a mrkví,kakao, 1b,7

.

PONDĚLÍ:    4.11.

banánová kaše, čaj, ovoce, 1a,7

pol. krupicová, 1a,9

hrachová kaše s cibulkou, chléb, 1a

graham, pom. tvarohová s pažitkou, kakao, 1b,7

.

ÚTERÝ:    5.11.

chléb, pom. lososová, paprika, vitakao, ovoce, 1a,4,7

pol. zeleninová s pohankou, 1a,9

sekaná pečeně, brambor, sal. z červené řepy, džus, 1a,3,7

toustový chléb, nutela, kakao, 1a,5,7,8

.

STŘEDA:    6.11.

chléb, pom. drožďová, rajče, bílá káva, ovoce, 1a,3,7

pol. kmínová s krutony, 1a,9

halušky s tvarohem a bryndzou, mléko, čaj, ovoce, 1a,7

kaiserka, pom. mrkvová s vajíčkem, granko, 1b,3,7

.

ČTVRTEK:    7.11.

šlehaný tvaroh, sypané musli, čaj, ovoce, 1a,5,7,8

pol. hovězí vývar s nudlemi, 1a,3,9

nakládané kuřecí placičky, brambor, zel.salát,mošt,1a,3,7

sluníčkový chléb, máslo, strouhaný sýr paprika, mléko,1b,7

.

PÁTEK:    8.11.

chléb, pom.fazolová, sal. okurek,ochucené mléko,ovoce,1a,7

pol. bramborová se sýrem, 1a,7

vepřové na divoko, houskový knedlík, džus, 1a,3,7

čokoládové řezy, granko, 1a,3,7

.

PONDĚLÍ:    11.11.

kaiserka, pom. hermelínová, rajče, bílá káva, ovoce, 1b,7

pol, jáhlová, 1a,9

krůtí po italsku, těstoviny, mošt, 1a,3

toustový chléb, pom. tvarohová s jarní cibulkou, granko, 1b

.

ÚTERÝ:    12.11.

chléb, pom. čočková s paprikou, vitakao, ovoce, 1a,7

pol. rajčatová s kuskusem, 1a

vepřové výpečky, bramborové gnoči, špenát, ochucené mléko, 1a,3,7

graham, máslo, vařené vajíčko, bílá káva, 1b,3,7

.

STŘEDA:    13.11.

chléb, pom. z ryb v tomatě, paprika, vitakao, ovoce,1a,4,7

pol. gulášová, 1a

kynuté knedlíky s borůvkovou náplní, ochucené mléko, ovoce, 1a,3,7

rohlík, přesnídávka, čaj, 1a

.

ČTVRTEK:    14.11.

chléb, pom. šunková pěna, rajče, bílá káva, ovoce, 1a,7

pol. fazolová, 1a

rybí kostka na másle, brambor, sal. mrkvový, džus, 4,7

bagetka, pom. ze tří druhů sýra, kakao, 1b7

.

PÁTEK:    15.11.

jogurt, sypaný s medem, čaj, ovoce, 1a,5,7,8

pol. zeleninová s rýžovými vločkami, 1a,9

bramborové knedlíky sypané masem, zelí kysané čaj,1a,3