ČEPS Cup

Written by Kamil Ryška on 13.11.2018. Posted in Aktuality ZŠ

Českomoravský florbalový svaz pořádá další ročník ČEPS Cupu. V letošním ročníku je za účast v základním kole slíbena brankářská výstroj. V minulém roce jsme získali sadu šesti florbalek. To byla hlavní motivace pro kluky 4. a 5. třídy, kteří jeli na turnaj 5 týmů do Hnojníku. Síla týmové spolupráce umožnila vyniknout Filipu Luptákovi a přivedla družstvo naší školy k celkovému vítězství. Chlapci si tím vybojovali postup do dalšího kola, které se odehraje v prosinci v Ostravě.

Sestava: Filip Lupták – Morcinek, Jiří Lubojacki, Pavel Gorzolka, Samuel Wojnar (všichni 5. třída) a Vojtěch Turoň, Lukáš Kurečka, Tobiáš Gieraczka, Lukáš Hupka (všichni 4. třída). Gratuluji celému týmu a děkuji za skvělou reprezentaci nýdecké základní školy.

Mgr. Dana Španihelová

• Hnojník9