Florbal Cup 2014

Written by Kamil Ryška on 4.4.2014. Posted in Aktuality ZŠ

Ve čtvrtek 3. dubna se v Bystřici konal turnaj ve florbale, kterého se zúčastnilo 6 týmů z Jablunkova, Bystřice a Nýdku. Naši hráli suverénně už ve skupině, když porazili 6:0 Kojoty „B“ Jablunkov a 4:1 DDM Bystřice. V semifinále uspěli 2:1 nad Kojoty „A“ a v nádherném finále ještě 25sekund před koncem zápasu vedli 2:1 nad týmem ZŠ Bystřice. Po vyrovnání na 2:2 následovaly 3 nájezdy, v těch však podlehli 1:2. Za úžasné podpory našich fanynek a fandů, kteří vytvořili skvělou atmosféru, si náš tým přivezl do školy pohár za 2. místo!

Sestava, góly: Viktor Polok (brankář), Ondřej Kulig 8, Lukáš Dadak 3, Marek Czernek 2, Tomasz Gleta 1 (kapitán), Tomáš Lamacz 1,  Filip Babilon, , Ondřej Dorda, , David Walczysko, Klára Cieslarová, Adéla Ruszová, Věra Czyžová.

Mgr. Dana Španihelová