Florbal 6.-7. tříd – okrskové kolo

Written by Kamil Ryška on 18.12.2013. Posted in Aktuality ZŠ

Cieslarová Klára, Franková Markéta, Bielanová Míša, Ruszová Adéla, Šišková Gábina, Konderlová Markéta a Marsínová Barča – v této sestavě nastoupila děvčata 6. prosince v hale ZŠ Bystřice .Ve čtyřech zápasech získala 5 bodů a krásné 3. místo. V brance na poslední chvíli zaskočila za nemocnou Věrku Czyžovou Gábina Šišková.  Do okresního kola postoupila Bystřice a Hnojník.

Střelkyně gólů: Klára Cieslarová 8, Markéta Konderlová 3, Adéla Ruszová 1

Zápasy: Nýdek –  Bystřice 1 : 4

Nýdek – Hnojník 2 : 2

Nýdek – 2.ZŠ Třinec 5 : 2

Nýdek – PZŠ Třinec 4 : 0

16. prosince  nastoupili chlapci v sestavě: Gleta Tomasz, Kulig Ondřej, Czernek Marek, Dadak Lukáš, Lamacz Tomáš, Babilon Filip, Dorda Ondřej a Boháč Jan. Proti čtyřem soupeřům vybojovali jen 3 body a obsadili 4. místo. První dva zápasy chytal Gleta, kterého vystřídal Dorda. Do okresního kola postoupily Mosty.

Střelci gólů: Ondřej Kulig 4, Tomáš Lamacz 1, Tomasz Gleta 1, Marek Czernek  1

Zápasy:Nýdek – PZŠ Bystřice 2 : 2

Nýdek – Mosty 1 : 3

Nýdek – Písek 1 : 2

Nýdek – Bystřice 3 : 1