eStrava

Written by Kamil Ryška on 4.11.2021. Posted in Aktuality ZŠ, Nezařazené

Vážení rodiče,

naše škola (školní jídelna) přechází na nový systém odhlašování obědů, který bude nyní možno provádět přes mobilní aplikaci eStrava nebo jejich web.

Postup pro přihlašování:

1. Vyberte jídelnu – ZŠ a MŠ Nýdek 293 (kód 0056)
  2. Kód strávníka – číslo čipu (bez nul) př. 87
  3. Heslo – malé počáteční písmeno jména a příjmení bez háčků a čárek a číslo strávníka bez nul. Po prvním přihlášení doporučujeme změnu hesla max. 8 znaků bez diakritiky a nastavení e-mailové adresy, abyste byli informování o provedených změnách. př. pro jméno Jan Novák – jn87
  4. Objeví se stránky se jménem strávníka a menu
  5. V hlavním menu pod odkazem jídelníček si zvolte nabídku aktuálního měsíce. Pak můžete provést změny dle jídelníčku. Po ukončení změn musíte kliknout na tlačítko Uložení změn! nebo ODESLAT. Objeví se hlášení, že objednávka byla úspěšně odeslána.

Doporučujeme nastavit emailovou adresu, na kterou vám automaticky přijde výpis provedených změn, který lze použít k případné reklamaci.

Odhlášky jsou možné každý den do 7:30.